64. aukció
Telepy Károly (1828-1906) A régi út Aligára
127

Telepy Károly (1828-1906)

A régi út Aligára

Olaj, vászon, 34,5x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ egykor B. Bácsy László gyűjteményében

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1903/4. évi téli kiállításán