20. aukció
Telepy Károly (1828-1906) A régi út Aligára
47

Telepy Károly (1828-1906)

A régi út Aligára

Olaj, vászon, 34,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

Kiállítva: Műcsarnok, Téli kiállítás. Budapest, 1903-1904, katalógus: 891.