65. aukció (2020. december)
Szurcsik József (1959-) A Rejtőzködő, 2001
48

Szurcsik József (1959-)

A Rejtőzködő, 2001

Akril, olaj, vászon kartonon, 144x50 cm
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József "A rejtőzködő" 144x50 cm Akril-Olaj-Vászon 2001
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft