11. aukció
Pekáry István (1905-1981) A római opera díszlete, 1942 (Teatro Reale del Opera)
10

Pekáry István (1905-1981)

A római opera díszlete, 1942 (Teatro Reale del Opera)

Akvarell, papír, 25x34 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry 1942, jelezve paszpartún: Alban Berg: "Wozzeck" Atto I. Quadro V. Teatro Reale del Opera, Roma 1942
Kikiáltási ár: 120 000 Ft