15. aukció
Balla Béla (1882-1965) A Rozsály téli napsütésben, 1942.
77

Balla Béla (1882-1965)

A Rozsály téli napsütésben, 1942.

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 500 000 Ft