67. Aukció
Reissmann Károly Miksa (1856-1917) A sivatag kezdete a régi Kairónál, 1913
121

Reissmann Károly Miksa (1856-1917)

A sivatag kezdete a régi Kairónál, 1913

Olaj, vászon, 162 x 100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Reissmann KM., Jelezve vakrámán: Reissmann K. M. Budapest 11. kerület Bartók B. út 78 III. 2. Út a sivatagban
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft