4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Szotyory László (1957-) A sötét erdő (Beratzhauseni emlék), 2001
47

Szotyory László (1957)

A sötét erdő (Beratzhauseni emlék), 2001

Olaj, vászon, 71 x 57 cm
Jelezve jobbra lent: Sz. L. 2001, Jelezve hátoldalon: Beratzhauseni emlék 2001
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

90

Szotyory László (1957)

A parkoló, 1993

Kikiáltási ár: 700 000 Ft