Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ziffer Sándor (1880-1962) A Szajna-partnál, 1911
24

Ziffer Sándor (1880-1962)

A Szajna-partnál, 1911

Olaj, vászon, 52x80 cm
Jelezve balra lent: A. Ziffer 1911