74. Téli aukció
Boromisza Tibor Szatmárnémeti, templom, piac, tél
55

Boromisza Tibor (1880-1960)

A szatmárnémeti piac misztikus megvilágításban, 1916

Olaj, papírlemez, 60,5 x 85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szt. Boromisza Tibor 1916
Jelezve hátoldalon: A szatmárnémeti piac mysztykus megvilágításban 1916 I. Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 45 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Boromisza Tibor képkiállítása. Református Leányiskola Internátusa, Szatmárnémeti, 1918. március 3-tól, (katalógus nélkül)

154

Boromisza Tibor (1880-1960)

Tavaszi táj, 1907

Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft