61. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) A Szent Család
22

Molnár-C. Pál (1894-1981)

A Szent Család

Olaj, fa, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: M-CP (kétszer)
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva :

¦ BÁV 29. árverés, 204. tétel