15. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) A szentély kapuja
140

Tornai Gyula (1851-1928)

A szentély kapuja

Olaj, papírlemez, 63x63,5 cm
Jelezve balra fent: Tornai Gy
Kikiáltási ár: 550 000 Ft