59. aukció
Faragó Géza (1877-1928) A Szerelem Tavasza, 1907 körül
155

Faragó Géza (1877-1928)

A Szerelem Tavasza, 1907 körül

Olaj, vászon papírlemezen, 45,5x94 cm
Jelezve jobbra lent: Faragó Géza 9….
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Feltehetően kiállítva :

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Téli Kiállítás, 1907-1908, Budapest, Műcsarnok, Budapest, katalógus: 420. (Printemps d’amour címen)