57. aukció
Telepy Károly (1828-1906) A Szigligeti vár romjai
77

Telepy Károly (1828-1906)

A Szigligeti vár romjai

Olaj, vászon, 52,5x40 cm
Jelezve balra lent. Telepy K.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

‣ Telepy Kiállítás, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 363.
‣ Telepy Károly hagyatékának kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1913. katalógus: 16.