7. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) A szobrász
90

Tóth Menyhért (1904-1980)

A szobrász

Olaj, papír, 44x30 cm
Jelezve jobbra lent: TM.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft