27. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) A szobrászat, 1964
128

Molnár-C. Pál (1894-1981)

A szobrászat, 1964

Olaj, vászon, 61x80 cm
Jelezve jobbra lent: MCP Jelezve hátoldalon: MCP 1964
Kikiáltási ár: 800 000 Ft