36. aukció
Wahorn András (1953-) A tánc, 2006
46

Wahorn András (1953-)

A tánc, 2006

Olaj, vászon, 120x60 cm
Jelezve jobbra lent: Wahorn 2006
Kikiáltási ár: 460 000 Ft