55. aukció
Lotz Károly (1833-1904) A tavasz allegóriája, 1902
163

Lotz Károly (1833-1904)

A tavasz allegóriája, 1902

Olaj, vászon, 144x115 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K. 1902
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

77

Lotz Károly (1833-1904)

Lotz Ilona portréja

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
112

Lotz Károly (1833-1904)

Fekete ló

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
218

Lotz Károly (1833-1904)

Agár

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft