57. aukció
Ismeretlen festő A tékozló fiú a bordélyban, 17. század első fele
189

Ismeretlen festő

A tékozló fiú a bordélyban, 17. század első fele

Olaj, fa, 154,5x202 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft