47. aukció
Bornemisza László (1910-1995) A tűnő idő emlékei VIII, 1975
115

Bornemisza László (1910-1995)

A tűnő idő emlékei VIII, 1975

Olaj, farost, 35x50 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft