A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) A vándorlegény útrakél (Triptichon), 1959
72

Bálint Endre (1914-1986)

A vándorlegény útrakél (Triptichon), 1959

Olaj, vászon, 27x19 cm
Jelezve a hátoldalon: Bálint 59 Paris