50. Jubileumi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) A Vár látképe az épülő Erzsébet híddal, 1898
21

A Vár látképe az épülő Erzsébet híddal, 1898

Olaj, vászon, 62,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

27

Kápolna

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
32

Tétel 32

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
33

Virágzó fák

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
113

Őszi erdő

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
119

Erdőbelső

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
165

Tanulmányfej

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
167

Fiúportré

Kikiáltási ár: 600 000 Ft