22. aukció
Anna Margit (1913-1991) A varázsló, 1953
66

Anna Margit (1913-1991)

A varázsló, 1953

Olaj, vászon, 41,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit, jelezve hátoldalon: A varázsló 53/44
Kikiáltási ár: 550 000 Ft