32. aukció
Mácsai István (1922-2005) A Várhegy télen
124

Mácsai István (1922-2005)

A Várhegy télen

Olaj, farost, 45x90 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft