Best of Mű-Terem
Mednyánszky László (1852-1919) A Vaskapunál
26

A Vaskapunál

Olaj, vászon, 110x176 cm
Jelezve jobbra lent: Goldberger Róbertnek igaz hívő és szerető egy barátja Mednyánszky