48. aukció
Pechán József (1875-1922) A vén kópé (Mézeskalács), 1911
170

Pechán József (1875-1922)

A vén kópé (Mézeskalács), 1911

Olaj, vászon, 93,5x98 cm
Jelezve jobbra lent: Pechán József
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Bela Duranci és Bordás Győző: A két Pechán. Pechán Józef (1875-1922), Pechán Béla. Fórum Kiadó, Újvidék, 1982., 15. kép
•Bela Duranci – Bordás Győző: Pechán József / Jozef Pehan. Forum, Újvidék (Novi Sad),