A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Bornemisza Géza (1884-1966) A Veresvíz utca Nagybányán, 1910 körül
71

Bornemisza Géza (1884-1966)

A Veresvíz utca Nagybányán, 1910 körül

Olaj, vászon, 55x67 cm