47. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) A Vezúv látképe, 1870
110

Ligeti Antal (1823-1890)

A Vezúv látképe, 1870

Olaj, vászon, 43,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1870
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Polgár 50. Pécs, Alexandra Kiadó, 2006. 98-99. oldal