7. aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) A vidám muzsikus
104

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

A vidám muzsikus

Olaj, fa, 48x31 cm
Jelezve középen lent: Kern H.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft