A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Molnár József (1821-1899) A villám, 1860
5

Molnár József (1821-1899)

A villám, 1860

Olaj, vászon, 135x120 cm
Jelezve balra lent: Molnár J. 1860