66. aukció (2021 kortárs)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) A virág is kozmikus, 1966
67

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

A virág is kozmikus, 1966

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T. 1966., 66/7 60x80 cm A virág is kozmikus
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ Gyarmathy Tihamér. Festmények. Körmendi Galéria, Budapest, 2004, 168. oldal