21. aukció
Neogrády László (1896-1962) A virágzó fa
238

Neogrády László (1896-1962)

A virágzó fa

Olaj, vászon, 75x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády L
Kikiáltási ár: 320 000 Ft