24. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) A vörös mellett, 1991
84

Hencze Tamás (1938-2018)

A vörös mellett, 1991

Olaj, vászon, 150x80 cm
Jelezve balra lent: Hencze 91
Kikiáltási ár: 950 000 Ft