Kortárs aukció
Mulasics László (1954-2001) A zajok zátonyai, 1992
40

Mulasics László (1954-2001)

A zajok zátonyai, 1992

Enkausztika, vászon, 130x140 cm
Jelezve jobbra lent: Mulasics László 1992, Jelezve hátoldalon: Mulasics László 1992 130x140 A zajok zátonyai
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft