4. aukció
Balla Béla (1882-1965) A Zazar hídon
133

Balla Béla (1882-1965)

A Zazar hídon

Olaj, karton, 70x89,5 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 190 000 Ft