24. aukció
Thorma János (1870-1937) A Zazar partján, 1929
106

Thorma János (1870-1937)

A Zazar partján, 1929

Olaj, vászon, 64,5x76,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma, jelezve hátoldalon: No 26/1929 Festette: Thorma János
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Törzskönyvszáma: 26/1929. In: Thorma János műveinek törzskönyve az 1928. és 1929. évben