34. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A Zazar partján ősszel, 1940
54

Ziffer Sándor (1880-1962)

A Zazar partján ősszel, 1940

Olaj, vászon, 59x75 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1940
Kikiáltási ár: 850 000 Ft