42. Aukció
Orbán Dezső (1884-1987) A Zazar-partján
122

Orbán Dezső (1884-1987)

A Zazar-partján

Olaj, vászon, 60,5x81 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:

•Orbán Dezső festőművész kiállítása.
Pécs, 1927. október, katalógus: 22.