57. aukció
Szőnyi István (1894-1960) A zebegényi kert, 1950-es évek
133

Szőnyi István (1894-1960)

A zebegényi kert, 1950-es évek

Olajtempera, vászon, 50,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

‣ egykor Dr. Keresztessy József tulajdonában

‣ Mostra D'Arte Contemporanea Ungherese. Palazzo Strozzi, Firenze, 1948. február 7-22. katalógus: 78. (Zebegény címmel)
‣ Mostra D'Arte Contemporanea Unghere