Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Ablak előtt, 1983
73

Demény Miklós (1939-2010)

Ablak előtt, 1983

Olaj, farost, 50x70 cm
Jelezve balra fent: Demény M 983

A tétel megvásárolható.