58. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Ablak papagájjal, 1925
103

Járitz Józsa (1893-1986)

Ablak papagájjal, 1925

Olaj, vászon, 89,5x115,5 cm
Jelezve balra lent: J. Járitz
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Járitz Józsa festőművész kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1968. katalógus: 21.