65. aukció (2020. december)
Vörös Géza (1897-1957) Ablak (Párizsi erkély madárkalitkával), 1933
100

Vörös Géza (1897-1957)

Ablak (Párizsi erkély madárkalitkával), 1933

Olaj, vászon, 65,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza. Paris.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:

A Munkácsy-céh III. reprezentatív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1930. november, katalógus: 194. (Ablak címmel)

Rippl Rónai Társaság kiállítása. Nemzeti Szalon, 1948. december 12 – 26., katalógus: 115. (Ablak címmel)

A KUT (Képzőművészek Új Társasága) kiállítás, Nemzeti Szalon, Budapest, 1934. december 1-17., katalógus: 129., (Ablak címmel)