8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Matzon Ákos (1945) Ablakaim 2., 2000
93

Matzon Ákos (1945)

Ablakaim 2., 2000

Olaj, karton, applikáció, 27 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: MA 2000
Jelezve hátoldalon: Matzon Ákos 2000
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft