43. aukció
Egry József (1883-1951) Ablakban, 1940
24

Egry József (1883-1951)

Ablakban, 1940

Akvarell, ceruza, fedőfehér, papír, 41x31 cm
Jelezve jobbra lent: Fonyód 940
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria, 20. árverés, 107. tétel