46. aukció
Román György (1903-1981) Ablakban, 1957
153

Román György (1903-1981)

Ablakban, 1957

Olaj, papírlemez, 32,5x46,5 cm
Jelezve jobbra fent: R GY 1957
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK:
•1957. 3. In: Kolozsváry Marianna: Román György. Román György Alapítvány, Budapest, 2001.

REPRODUKÁLVA:
•Kolozsváry Marianna: Román György. Román György Alapítvány, Bu dapest, 2001. 293. oldal