1. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Ablakban merengő
129

Ámos Imre (1907-1944)

Ablakban merengő

Olaj, vászon, 81x69 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos I.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft