51. aukció
Gedő Ilka (1921-1985) Ablakos rózsakert, 1975
72

Gedő Ilka (1921-1985)

Ablakos rózsakert, 1975

Olaj, vászon, 71x61 cm
Jelzés nélkül Hátoldalon autográf felirat: Ablakos rózsakert II. 71x61 cm valamint Gedő Ilka hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 89.
‣ In.: Hajdu István–Bíró Dávid: Gedő Ilka (1921-1985) művészete. Gondolat Kiadó, Budapest, 2003.
A festmény „ősrajza” a 18. mappában található:
‣http://www.ilkagedo.hu/galleries/worksonpaper/folde