2. Grafikai aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Ábrahámhegyi táj piros háztetővel, 1953
19

Bernáth Aurél (1895-1982)

Ábrahámhegyi táj piros háztetővel, 1953

Akvarell, papír, 46 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

A “Balatoni táj tornyos villával” c. kép (olaj, 85×120 cm, MNG) akvarell előtanulmánya.