36. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Ábrák csonttal, 1969
69

Bálint Endre (1914-1986)

Ábrák csonttal, 1969

Olaj, fa, csont, 13,5x59 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 69
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft