23. aukció
Czene Béla (1911-1999) Ábrándozó akt macskával
189

Czene Béla (1911-1999)

Ábrándozó akt macskával

Olaj, vászon, 81x100 cm
Jelezve balra lent: Ifj. Czene Béla
Kikiáltási ár: 400 000 Ft