Kortárs aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Absolom, 1987
36

Csernus Tibor (1927-2007)

Absolom, 1987

Olaj, vászon, 60x92 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1987
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft